Nga fëmijëria në pleqëri për 4 minuta (VIDEO)
Pëlqej
Cikli i jetës së njeriut fillon me lindjen, për të vazhduar me fëmijërinë, adoleshencën, rininë dhe në fund plakjen.

Shihni gjithë ciklin e jetës të përmbledhur në një video 4 minutëshe. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori