Nëse keni dyshime për këtë trend, Victoria Beckham ka një përgjigje për ju
Xhinsi është vërtet një nga materialet më të preferuara në botë, dhe shpesh kombinimet me të godasin në shenjë.

Por një kombinim i cili mendohet dy herë, është ai i xhinsit me xhins. Ndoshta mund t’ju ketë ndodhur që t’i bëni vetes pyetjen nëse do guxonit t’i vishnit ose jo.

Përgjigjen e gjeni tek koleksioni i vjeshtës që ka prezantuar Victoria Beckham.

Në veshjet e biznesmenes shihet se ky kombinim është shumë i përhapur. Mjafton që të keni një detaj për të bërë thyerjen e ngjyrave dhe do të dukeni shumë bukur./revistaëho.com
Shtuar më 25/10/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori