Nëse gishti i dytë i këmbës është më i gjatë se të tjerët, lexoni këtë
Pëlqej
Leximi i shputave të këmbëve ka qenë praktikë në Kinë qysh 5000 vjet më parë.

Në kulturën e tyre, thuhet se këmbët janë pasqyrë e trupit tonë.

Nëse gishti i dytë i këmbës tuaj është më i gjatë se gishtat e tjerë, kjo nënkupton se ju jeni energjetik dhe ideator.

Por në ndërkohë, dini të jeni edhe shef i mirë.

Duket se e paska të mirën e saj, edhe ai gishti në dukje i parëndësishëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori