Nëse e gjeni gruan nudo për 5 sekonda jeni intiligjent (FOTO LAJM)

Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar në internet. Jorg kapostuar këtë foto dhe u ka kërkuar përdoruesve që të gjejnë gruan e fshehur.

Një test pamor që është bërë viral. Rehatohuni dhe shiheni me vëmendje. Por kujdes! Koha është vetëm 5 sekonda.

Do ishit në gjendje ta gjenit?

Ende nuk mundeni?

Ju ndihmojmë ne.

Për të parë imazhin e fshehur, është e nevojshme të shihni fotografinë në distancë. Atëherë bëhet e qartë se pema e lakuar krijon një fytyrë ovale, ura me formën e harqeve formon një sy, trupi i vajzës tregon një hundë, fustani i saj buzët. Kjo fotografi është vërtetë origjinale, epabesueshme!


Shtuar më 22/10/2018, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori