Nëse doni një marrëdhënie të lumtur, ndiqni këto 10 këshilla
Të bësh njeriun që do më shumë në jetë, të lumtur është një detyrë morale e gjithsecilit që ka një partner.
Ja cilat janë disa këshilla që ju ndihmojnë. Mund të duken gjëra të vogla, por gjërat e vogla janë ato që vërtet kanë rëndësi.

1.Bëni shaka sa herë të mundeni.

2.Dilni përpara partnerit dhe i tregoni një barcalete. Ku ka më mirë që të filloni një mëngjes së bashku me një te qeshur; dita do të jetë me e lehtë

3.Pa e ditur, bëni detyrat shtëpiake të tij

4.Merr makinën e partnerit tuaj, lajeni dhe mbusheni me karburant

5.Kur ai ka një ditë vërtetë të vështirë, përgatisni një ambient romantik për të bërë dush që të qetësohet

6.Përdorni fjalë të ëmbla, terma përkëdhelës

7.Sillni lule sa herë që ju keni mundësi, nuk ka rëndësi se sa e madhe është tufa. Nganjëherë një trëndafil të ofron më shumë ngrohtës

8.Thuaji, dua shumë”, me zë të lartë, edhe pa arsye

9.Caktoni një vakt të papritur dhe porosisni diçka pak të veçantë për partnerin tuaj

10.Bëni diçka krejtësisht të re dhe të ndryshme së bashku. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2019, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori