Nëse dimri po jua sjell në majë të hundës, shihni pak çfarë ju pret në pranverë (FOTO LAJM)

- Një fustan "ylber". I këndshëm dhe pas trupit, ide e mirë për të filluar garderobën e 2021-shit për pranverën.

Dimri është i bukur dhe piktoresk, por vjen një moment që ngopesh dhe pret me padurim ditët më të ngrohta, me më shumë ngjyra dhe më pak shtresa rrobash.

Ekspertët e modës parashikojnë se ky sezon pranverë/verë do të jetë vetëm për ngjyrat e ndezura dhe kombinimet më poshtë, do t’ju bëjnë të numëroni ditët deri sa të mbërrijë pranvera.
Shtuar më 23/02/2021, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori