Nëse ajo ka këto karakteristika, është e duhura
Lidhjet në një moshë të re janë sa të bukura, po aq të vështira. Jeni lidhur e jeni ndarë dhe pasi në fillim ishte “bota” për ju, në fund keni mallkuar veten që keni kaluar një kohë goxha të mirë me të.

Por si do ta kuptojmë ne që vajza me të cilin jemi në një lidhje është i mirë dhe e duhura?

Në fakt ka disa arsye kryesore sepse një vajzë mund të jetë e duhura për ju.

Së pari: Nuk ka kërkuar kurrë që të ndryshoni. Ajo ju do ashtu sic jeni em të mirat dhe të këqijat. Sigurisht që mund të tolerosh shumë gjëra, por jo të ndryshoni atë cfarë keni ndërtuar prej vitesh.

Së dyti: Ajo emocionohet sa herë që ju sheh, buzëqesh dhe ti arrin të kuptosh se dicka në atmosferë ndryshoi pozitivisht nga prania jote.

Së treti: Ndiheni i lirë të shpreheni me të dhe pastaj ndihesh më i lehtësuar.

Së katërti: Ajo e do familjen tëndë si të jetë e saja

Së pesti: Ajo përpiqet të mos ketë tabu kur flet me ty. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori