Në modë vetullat e trasha (FOTO LAJM)

Vetullat e trasha janë rrikthyer sërish në modë, e ky trend është parë së fundmi dhe tek modelet. Ajo e cila shquhet për vetulla më të plota është modelja e famshme Cara Delevingnes. Rivjen në modë trendi i bukurisë i viteve '60 me pak grim dhe vetullatrasha. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori