Në 2019 do të bëhet nami, kompanitë e smartphonëve paralajmërojnë ardhjen e “bishave”
Teknologjia po përparon gjithnjë e më shumë.

Por mesa duket viti i ardhshëm do të jetë një vit i fuqishëm për kompanitë e smartphonëve.

Kjo pasi këto të fundit kanë paralajmëruar se 2019">2019 do të sjellë prodhime fantastike.

Sipas vetë kompanive në treg do të dal iPhone XI, Samsung Galaxy S10, Huawei P30, OnePlus 7 dhe Galaxy F.

Thuhet se në 2019">2019 do ta dalin pajisje me një “form factor” të ndryshëm (“Form factor” e një telefoni përfshin dimensionet, formën dhe dizajnin, si dhe strukturën dhe pozicionin e elementeve kryesore).

Ndërkohë flitet edhe për celuarët e palosshëm, si prodhimi i fundit i Samsung. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2018, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori