Ndiheni shpesh të lodhur? Ja kush është zgjidhja
ditët e sotme kur jeta është shumë e vrullshme dhe ditët e ngarkuara pasojnë njëra-tjetrën, na ndodh shpesh të ndihemi të lodhur si fizikisht por edhe mendërisht.

Në shumicën e kohës nuk dimë çfarë të bëjmë dhe ngremë supet përballë kësaj situate.

Por ka një zgjidhje. Mjekët rekomandojnë përdorimin e magnezit për një muaj rresht. Magnezi ju ndihmon të ndiheni më të qetë, të bëni një gjumë të rehatshëm dhe ju largon ngarkesën ditore.

Për të gjithë ata që lodhja u është bërë kronike duhet të konsultohen me mjekun specialist i cili i këshillon sesa duhet ta vazhdojnë si
trajtim.
Shtuar më 24/09/2018, ora 23:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori