Moti i tmerrshëm rrëzon reporterin (VIDEO)
Nga përpjekja për të shmangur Uraganin Irene në Bregdetin Lindor, mijëra njerëz po largohen nga shtëpitë e tyre. Por, si gjithmonë, është një grup i individëve që drejtohet për në syrin e stuhisë - reporterët.

Stacionet televizive dhe bloget kanë përpiluar një seri të klipeve që t'i kujtojë njerëzve se puna e parashikimit të motit mund të jetë një rrezik më vete.

Videoja e mëposhtme është e vitit 2008">2008, dhe është një nga videot e paraqitura, ku një spiker rrëzohet në lulishte nga erërat e forta. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 27/08/2011, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori