Mos i hidhni shishet plastike, për çfarë shërben unaza në grykën e tyre (VIDEO)
Shpesh jemi mësuar që pas një përdorimi, e hedhim tutje shishen plastike.

Ama ka një sërë idesh për të përdorur një pjesë të shishes.

Bëhet fjalë për unazënmajën e saj.

Nëse keni disa merrini dhe si në vdeio, mund ta ktheni në dicka shumë të bukur për fëmijët tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori