Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Mos e përdorni më për gjumë, tani ky aksesor është trendi i momentit (FOTO LAJM)

I keni parasysh ato lidhëset që nuk të krijojnë forma në flokët e drejtë kur i kapni!

Shumë i përdorin kur flenë, që të mos kenë dhimbje kur të zgjohen nga shtrëngimi i tepërt i flokëve.

Të përbëra nga një material mëndafshi, këto lidhëse po kthehen në aksesorin nr.1 këtë verë për flokët tuaj!

Kur të shihni sesi mund ta vendosni në flokët tuaj, do të dalloni menjëherë sesa e mrekullueshme është kur ke një aksesor që jo vetëm është në modë, por është i mirë dhe për shëndetin.

Ne kemi gjetur disa mënyra për t’i stiluar flokët me këto lidhëse të buta, që mund t’i shihni në fotot më lart
Shtuar më 28/07/2019, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori