Modeli i preferuar i unazës do të thotë shumë për tipin tuaj (FOTO LAJM)

Çdo vajzë do të dontë që në gishtin e katërt të dorës së majtë të mbante një unazë të çmuar, në emër të dashurisë ! Zgjedhja i takon partnerit, por për t’u siguruar që ai do të bëjë të duhurën tregojini fotogalerinë e mëposhtme e cila përmbledh modelet më të bukura të unazave sipas shenjave të horoskopit Që nga gurët si zafiri apo rubini që identifikojnë disa prej shenjave, e deri te unazat klasike për romantike si gaforret! Zbuloni unazën tuaj!

Mund t'ju interesojë gjithashtu: A e dini përse unaza e martesës vendoset në dorën e majtë ?

Forma ovale- Ju pëlqejnë dramat dhe është në karakterin tuaj t’i ekzagjeroni gjërat

Forma rrethore- Jeni personalitet tradicional.

Formë drejtkëndëshe- Ju pëlqejnë gjërat e shtrenjta dhe elegante.

Forma e lotit- Ju pëlqen klasika dhe ajo që nuk bie në sy.

Forma e syrit- E dëshironi stilin retro dhe jeni në kërkim të elegantes dhe glamurozes.

Forma e zemrës- Romantik /r.living/Shtuar më 23/05/2019, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori