Modele të shpejta për flokët me baluke (FOTO LAJM)

Baluket janë një stil flokësh që shumë herë janë të preferuara nga persona të ndryshëm. Sipas stilistes Annastasia Konidaris ekzistojnë mënyra të ndryshme, të cilat na vijnë në ndihmë për të pasur një pamje të rregullt për flokët me baluke.

Mendoni ato ditët kur duhet të dilni në një takim dhe nuk keni shumë kohë në dispozicion, dhe pikërisht atë ditë ato nuk binden edhe pse mund të keni përdorur piastrën. Në foto janë dhënë disa modele që ju mund ti përdorni nëse keni flokë me baluke. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori