Miliarderët rusë largohen pa paguar llogarinë
Jo të gjithë miliarderët duket se janë dorëlëshuar. Ka dhe nga ata, që edhe pse kanë miliarda, jo vetëm që kursejnë, por nuk duan të paguajnë as llogarinë e tyre.

Kështu ka ndodhur me tre miliarderë rusë, të cilët kanë shkuar me të dashurat e tyre në një prej lokaleve të Costa Smeralda, kanë pirë shampanjë që kapte shifrën e 86 mijë eurove dhe pastaj kanë ikur pa paguar llogarinë. Asnjë prej tyre në fakt nuk ka dashur që të paguajë faturën që u ka sjellë kamarieri dhe janë larguar me anë të një jahti.
Shtuar më 23/08/2011, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori