Mësoni 7 gjërat e tmerrshme që marihuana i bënë trupit tuaj
Përdorimi i marihuanës, megjithese i legalizuar në disa vende, shkakton shume probleme për shëndetin e njeriut.

Së fundmi, ka dalë një listë prej shtatë gjërave të tmerrshme që ajo i shkakton trupitnjeriut dhe të tillat po ua paraqesim më poshte.

1. Krijon varësi;
2. Afekton negativisht zhvillimin e trurit tuaj;
3. Ulë përqindjen e inteligjencës;
4. Mund të rris rrezikun e çrregullimeve mendore;
5. Prek memorien tuaj;
6. Rrit shanset e aksidenteve automobilistike;
7. Rrit rrezikun e kancerit të fytit. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori