Të gjithë tani kanë baluke, ja prerjet që i shkojnë më shumë formës suaj të fytyrës (FOTO LAJM)

Kohët e fundit shumë personazhe të njohur të ekranit kanë prerë flokët me baluke.

Ky detaj është kthyer sërish në modë dhe sigurisht të gjithëve ndoshta na shkoi në mendje të guxonim dhe të provonim.

Por para se të merrni gërshërët ose të shkoni tek parukierja, shikoni më parë se kush formë e balukes ju përshtatet më shumë.
Shtuar më 12/10/2019, ora 14:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori