Me kambale dhe fund, 5 kombinimet më fantastike (FOTO LAJM)

1. Një nga kombinimet më natyrale është kombimi i fundit xhins, i cili është shumë praktik dhe qëndron mirë me kambalet. Zgjidhini të bardha me lidhëse të zeza dhe një xhaketë të kaltër me xhepa të mëdhenj stil këmishe. Në dorë mbani një çantë në nuancë jeshile pylli me printe krokodili dhe look-u juaj është gati.
Fundet dhe kambalet do të jenë një nga tendencat më të përhapura të pranverës dhe janë dekretuar si një nga kombinimet më të mira të tendencave të vitit 2020.

Kuriozë të zbuloni më shumë detaje nga këto kombinime emblemë të feminitetit dhe delikatesës, por edhe stilit pink e karakterit të fortë? Hidhuni një sy këtyre kombinimeve të mësipërme.

Shtuar më 29/01/2020, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori