Me apo pa mjekër? Ja se si femrat i pëlqejnë meshkujt
Meshkujt me mjekër janë më tërheqës për femrat se sa ata pa mjekër.

Ky rezultat është nxjerrë pas një studimi nga “Journal of Evolutionary Biology”, ku pyeti 8.500 femra të cilët vlerësuan meshkujt me mjekër dhe ata pa mjekër.

Rezultati ishte vërtetë i habitshëm pasi të gjitha femrat e pyetura preferonin meshkujt me mjekër./Albeu.com/
Shtuar më 06/03/2017, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori