Shuhet në aksident ajror ikona e basketbollit Kobe Brayant (FOTO LAJM)
Maska me miell misri që pastron në thellësi lëkurën tuaj
Nëse keni nevojë për një maskë eksfoliuese, ajo me miell misri do të ishte ide e shkëlqyer. Mielli i misrit masazhon butësisht lëkurën dhe nuk ka veti gërryese e agresive. Ju duhen vetëm dy lugë miell misri dhe një lugë mjaltë. Mjalti përveçse është hidratant, rigjeneron lëkurën nga irritimi.

Aplikojeni përzierjen në fytyrë me lëvizje rrethore duke u përqëndruar në zonat kritike si balli, hunda e mjekra. Msazhojeni me lëvizje rrethore dhe tamponojeni më pas me një sfungjer me ujë të vakët.
Shtuar më 07/12/2019, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori