Manikyri trend më i fundit pranveror (FOTO LAJM)

Manikyri është një element që gjatë kësaj stine ka një përdorim të gjërë. Ngjyra është ajo që i jep duarve tuaja një pamje ndryshe.

foto shohim se ngjyrat e ëmbla dhe kryesisht me nuanca të lehta pranverore.

foto janë dhënë disa ngjyra të cilat na ndihmojnë për të bërë një zgjedhje mbi ngjyrat që mendojmë se mund të përshtaten me veshjen dhe me stilin tonë. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2015, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori