Manaferra dhe karrota për një shikim të shëndetshëm
Problemet me shikimin kohët e fundit janë bërë një shqetësim i madh për shumë njerëz, kjo dhe për shkak të përdorimit të gjërë që ka marrë teknologjia.

Mjeksia popullore është ajo që shpeshg na ofron shumë këshilla që na vijnë në ndihmë të eleminojmë shumë probleme dhe larg medikamenteve të ndryshëm.

Sipas mjeksisë popullore lëngu i karrotës është një mënyrë e mirë për të pasur një shikim të shëndetshëm.

Gjithashtu një rëndësi të veçantë në shikim ka dhe manaferra. Për të përfitur një përzierje ideale për shëndetin e syve mjafto vetëm të hidhni 30 pika lëng manaferrash me 50 gramë ujë, dhe këtë masë ta pini tri herë në ditë. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori