Majlinda "thyen akullin", nominon Hashim Thaçin (VIDEO)
Pëlqej
Majlinda Kelmendi është personazhi i rradhës publik që është lagur me ujë të ftohtë.

Sportistja më e mirë shqiptare e ka pranuar sfidën e Ministrit të Sportit në detyrë, Memli Krasniqi, të kovës me ujë të akullt ALS Ice Bucket Challenge, që është përhapur me shpejtësi marramendëse nëpër botë ditëve të fundit.

Sportistja pejane ka nominuar kryeministrin Hashim Thaçi dhe presidenten Atifete Jahjaga. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori