Mahnituni: Kjo vajzë shndërron buzët e saj në personazhet tona të preferuara (FOTO LAJM)

Pëlqej
Arti i Make-Up tashmë prej kohësh ka bërë përparime të pabesueshme, dhe madje të rinjtë kanë sjellë në rrjete sociale edhe eksperimente të shumta shkruan Albeu.com.

Madje shumë prej tyre, e kanë kthyer make upin në një armë të fuqishme për vizatime apo rikrijim të personazheve të ndryshëm.

Laura Jenkinson është një artiste shumë e famshme make up.

Në llogarinë e saj të Instagram-it ka rreth 320 mijë njerëz që e ndjekin sepse në fakt, ka gjetur një mënyrë shumë interesante për t’i shfaqur botës talentin e saj.

Ajo, ka aftësinë t’i shndërrojë buzët në personazhe të njohur, pikërisht nëpërmjet grimit.

Shijojeni. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori