Luks dhe elegancë, njihuni me vilën e shtrenjtë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO)
Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë periudhë kur janë në pritje për t'u bërë prindër.

Teksa Xhensila, pas daljes në "Piter Pan", i ka rralluar daljet në ekran, Besi nga ana tjetër po tregohet aktiv si gjithmonë.

Besi këtë herë ka zgjedhur t’i ftojë miqtë e tij VIP në shtëpinë që ai dhe Xhensila kanë në një kompleks turistik në Gjirin e Lalëzit.

Dhe mesa duket pritshmëritë janë kapërcyer pasi ata kanë vërtet një shtëpi shumë luksoze. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 21:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori