Luftoni rrudhat me specat e kuq
Shpesh maskat e ndryshme nuk na japin efektin e dëshiruar për pastrimin e lëkurës, e për më tepër, nëse kemi nevojë edhe për shmangien e rrudhave. Një kurë natyrale janë specat e kuq.

Ato janë të pasur me vitaminën C, që na nevojitet për konsum të perditshëm. Ndihmon në pastrimin e lekurës dhe lufton rrudhat. Jo vetëm kaq por specat e kuq, ndihmojnë për eleminimin e akneve. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori