Lirë dhe bukur, si të dukeni modernë këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Jakat
Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit të ri që do të na duhen për muajt në vazhdim.

Tregohuni të zgjuar që në fund të blerjeve të ndiheni krenarë! Kushtojini vëmendje detajeve trend të këtij viti dhe mos shpenzon rrogën në gjëra që nuk ju duhen!

Përpos gjërave bazike, janë disa elementë që do t'ju bëjnë të dukeni stil, pa zbrazur kuletat!
Shtuar më 14/10/2020, ora 14:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori