Lind dhe mbijeton bebi 27cm
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një bebe mbijetoi në një mënyrë të jashtëzakonshme pasi lindi katër muaj përpara kohës së parashikuar.

Kjo bebe që tanimë quhet Carolina Terzis rezulton të jetë më e vogla në Brazil që ka arritur të mbijetojë ndërsa është vetëm 27 centimetra i gjatë.

Nëna e saj 32 vjeçare Alexandra lindi në nëntor fëmijën dhe vetëm tanimë ju bë e mundur që ta nxirrte nga spitali për ta dërguar në shtëpi.
Shtuar më 07/05/2012, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.