Limon për relaksin e këmbëve
Pas një dite të lodhshme, kujdesi për këmbët do të ishte ideal. Ne mund të përgatisim një kurë të tillë në shtëpi, e ku produktet bazë gjenden mjaft lehtë.

Gjithçka që duhet të beni është që në një enë me ujë të ngrohtë të hidhni disa feta limoni, disa gjethe rozmarinë dhe gjysmë gote me kripë. Zhytini këmbet aty edhe mbajini për disa minuta. Në fund do të ndjeni që këmbet tuaja do të jenë të relaksuara dhe më të buta. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2014, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori