Lëngu "magjik" që të hollon belin brenda 5 ditëve
Kjo pije është e lehtë për t’u përgatitur dhe ofron përfitime të shumta shëndetësore, ndër të cilat përfshihet edhe humbja e peshës.

Përbërësit:

Një gjysmë gote ujë

Një lugë gjelle me xhel Aloe të freskët

Një lugë gjelle xhenxhefil

Një lugë gjelle lëng limoni

Një grusht majdanoz

1 trangull mesatar

Udhëzime:

Përgatitja është e thjeshtë – vetëm vendosni të gjithë përbërësit në një blender, përzijini deri të fitoni një përzierje homogjene.

Konsumojeni këtë pije çdo mëngjes në stomak bosh. Përsëriteni procesin për 5 ditë dhe do të habiteni nga rezultatet e marra.

Ushtrimet janë gjithashtu të rëndësishme, andaj iu rekomandohet të kryeni aktivitete fizike në një periudhë 30 minutëshe 3-5 herë në javë.

Hani fruta dhe perime të freskëta në mënyrë që të rritni metabolizmin tuaj dhe ta mbani trupin si duhet.
Shtuar më 07/08/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori