Lamtumirë rrathët e zinj të syve, maska që ndodhet në shtëpi
Ne gjithmonë e më shumë po u kthehemi produkteve tona të thjeshta dhe natyrale, të cilat janë një zgjidhje ideale edhe për lëkurën.

Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikologjike, kryesisht të femrave. Shkaqet e krijimit të tyre janë të ndryshme, duke filluar që nga gjenetika, mosha, gjumi i keq, lodhja etj. Megjithatë, nëse i trajton me disa maska të thjeshta, rezultati do të jetë shumë i mirë. Në vetëm pak minuta.

Maskë 2:

1 lugë gjelle patate e grirë në rende

1 lugë gjelle kastravec i grirë

1/2 filxhan kos

Përzieje masën mirë dhe vepro në të njëjtën mënyrë si më sipër. Rezultati është mbresëlënës. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori