Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme që do të shihni (FOTO LAJM)

Çfarë nënkupton në të vërtetë fraza "kombinim i thjeshtë"?! Një veshje për të cilën ti nuk mendohesh shumë për ta kombinuar dhe të bën njësoj të lumtur si kur je 15 apo 80 vjeç!

Përveç kohës së kursyer, duhet gjithashtu të dukeni stil kështu që merrni ca këshilla për të qenë gati për pranverë-verën e 2021-it. Ekspertët e modës thonë se trendi i ri është një këmishë e thjeshtë në ngjyrë blu, e kombinuarqindra mënyra! Stili minimalist ju lejon të bëheni vërtet gati për 5 minuta dhe të dukeni klas!

Nxirrni këmishat e vjetra vintage, pasi edhe ato bëjnë punë! Për ide kombinimesh, frymëzohuni më lart.
Shtuar më 18/01/2021, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori