Ky dimër është i fustaneve, 5 tipet që do mbizotërojnë periudhën e festave (FOTO LAJM)

Fustani velvet
Nuk është surprizë në fakt që materiali velvet është në modë. Nëse dëshironi të jeni festive në këtë periudhë, kadifja velvet e shkurtër ose e gjatë është një ‘must’ në ngjyrën e kuqe apo atë jeshile.
Pyetjet rreth stilit tashmë do të kenë përgjigje më të thjeshta, dimri i 2020 i ka vënë vulën tendencave të reja dhe më në fund do të mund të shohim çfarë do të veshim çdo ditë, nga sot në muajt në vijim.

Nëse të qenurit rehat është ajo që ka më shumë rëndësi për ju, ky dimër është i juaji dhe fustani-pulovër është gjithçka keni dëshiruar.

Nëse jeni tek kategoria e vajzave që gjatë verës jeni veshur me fustane mëndafshi, këtë dimër do të mund të qëndroni tek stili juaj edhe me një fustan në të njëjtin material, me mëngë dhe pa forma. N

Në listën e mësipërme kemi përmbledhur 5 stilet e fustanit që do t’ju bëjnë të dukeni me stil këtë sezon!

Shtuar më 22/11/2019, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori