Kujdes, këto pajisje harxhojnë energji edhe kur janë fikur (FOTO LAJM)

Një karikues i mbetur në prizë vazhdon të përdorë energji edhe kur nuk ka asnjë pajisje të lidhur me të. Megjithatë fuqia është minimale dhe nuk harxhon shumë.
Pëlqej
A e dini se pajisjet shtëpiake mund të kenë edhe një jetë "sekrete" dhe të vazhdojnë të punojnë edhe kur ju keni fikur butonin e energjisë?

Shikoni në fotogalerinë e mësipërme, disa prej tyre dhe kujdesuni qe herën tjetër ti shkeputni fare nga priza, përcjell Albeu.com. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori