Kombinimi i të bardhës me ngjyrën e ndryshkut është sharmi i kësaj vere (FOTO LAJM)

Këtë verë sigurohunui të keni në garderopën tuaj dy ngjyra të lehta si e bardha dhe ndryshku.

E bardha duket gjithmonë elegante në muajt e nxhetë të verës por shpeshher gratë dhe vajzat e shmangin pasi ajo nxjerr në pah difektet e tyre trupore.
Por kombinimi i saj me ngjyrën e ndryshkut sjell freski dhe mbulojnë më së miri deifektet fizike që çdo grua ka kopleks.

Këtu do të gjeni mënyrat se si ti kombinoni këto ngjyra për përditshërinë tuaj, për një darkë apo për pasditet pranë bregdetit
Shtuar më 04/07/2019, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori