Kombinimet ideale të këpucëve bezhë (FOTO LAJM)

Këpucët bezhë janë një stil që mund të kombinohet lehtësisht me shumë stile të ndryshme veshjesh.

Është e rëndësishme që ju të ndiheni rehat dhe të bëni kombinimin e duhur për këtë stil këpucësh që në pamje të parë mund të duken të vështira për tu kombinuar.

Bezha njihet si një ngjyrë e cila mund të shoqërohet me të gjithë stilet dhe ngjyrat e veshjes. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori