Kombinime vjeshte që do të doni t'i kopjoni menjëherë (FOTO LAJM)

Xhaketë e zëzë+ pantallona gri+ atlete Converse
Veshjet e vjeshtës duan pak planifikim, por para se të rifreskoni garderobën apo të bëni blerje të reja, merrni pak kohë dhe shihni ç'kombinime mund të sajoni me çfarë keni.

Investonigjëra bazike, si pardesy, xhaketa lëkure/xhinsi, apo xhinse dhe këpucë. Si fillim frymëzohuni nga kombinimet më lart.
Shtuar më 28/09/2020, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori