Koktej Rubi, 40 mijë dollarë
Hoteli amerikan në qytetin Kenebank shënon 40-vjetorin dhe për këtë jubile ka paralajmëruar se do të shërbejë koktejin Rubi me çmim 40 mijë dollarë.

Rubi roz do të shërbehet nga 1 qershori e deri në fund të vitit në restorantin e hotelit Vajt Bern In.

Kokteji ndër të tjera bëhet nga votka Hangar one, lëngu i freskët i shtrydhur nga grepi nari dhe një lugë lëngu trëndafili. Me koktej jepet edhe rubini katër karatësh. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori