Mustafa e Thaçi: Debati të zhvillohet në Parlament, jo në rrugë
Kjo video tė shton dashurinė pėr fėmijėt (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė video fantastike qė tė bėn tė ndjesh dashuri si asnjėherė mė parė pėr bebet e sapolindura.

Nė videon e mėposhtme shihni njė fėmijė tė sapolindur tė cilit i bėhet njė banjo nė ujė tė ngrohtė.

Shihni reagimin e bebit dhe kėnaquni sė bashku me tė. /albeu.com/

Shtuar më 20/12/2012, ora 18:20
arjeta spahiu
e Premte 21 Dhjetor 2012, Ora 20:23
gjeja me e bukur qe mund ti ndodh dikujt pa koment.
engjellllllllllllllllllllllll
Zymer Selmani
e Shtunë 22 Dhjetor 2012, Ora 19:56
Sa Bukur qfar krijesaa
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.