Këto janë syzet më të preferuara për stinën e verës (FOTO LAJM)

Syzet janë një aksesor shumë i rëndësishëm, sidomos gjatë stinës së verës.

Ato mund t’i mbani kudo, veçanërisht në plazh ose gjatë paradites.

Këtë vit duhet të fokusoheni te syzet me ngjyra dhe me skelet të plotë.

Më lart do të shihni disa prej modeleve më “in” të kësaj vere.

Shtuar më 02/07/2017, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori