Këto janë modelet e shapkat më trendi të momentit (FOTO LAJM)

Vera është stina e cila kërkon një garderobë të mbushur plot ngjyra, rroba të të holla dhe të freskëta njëkohësisht.

Shapkat, sandalet apo pupat janë mundësia më e mirë për të mbathur në këmbë gjatë të nxehtit të verës.

Ashtu si vitin e kaluar, edhe këtë verë do të mbizotërojnë shapkat.

Me gurë, lule dhe ngjyra të ndryshme këto janë shapkat më trendi të momentit./albeu.com/
Shtuar më 07/07/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori