Këto fotografi flasin vet (FOTO LAJM)

Autori i njërës prej fotografive më të njohura në botë Vajza Afgane, Steve McCurry ka publikuar disa fotografi të tjera interesante.
Pëlqej
Autori i njërës prej fotografive më të njohura në botë Vajza Afgane, Steve McCurry ka publikuar disa fotografi të tjera interesante.

Këtë herë, fotografitë vijnë nga India dhe nga përditshmëria me tren në këtë vend.

Shikoni fotografitë ... /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2012, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori