Kėto fotografi flasin vet (FOTO LAJM)

Autori i njërës prej fotografive më të njohura në botë Vajza Afgane, Steve McCurry ka publikuar disa fotografi të tjera interesante.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Autori i njėrės prej fotografive mė tė njohura nė botė Vajza Afgane, Steve McCurry ka publikuar disa fotografi tė tjera interesante.

Kėtė herė, fotografitė vijnė nga India dhe nga pėrditshmėria me tren nė kėtė vend.

Shikoni fotografitė ... /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2012, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.