Kërkonte të bënte të lumtur gruan për dasmë, humbet 44 kg (FOTO LAJM)

Për ditën e tij të dasmës, një 23 vjeçar është dobësuar plot 44 kilogram. Për ta bërë bashkëshorten e tij që të ndjehej më mirë, ai i vendosi një kusht vetes së tij dhe këtë gjë i'a arriti me mjaft vullnet.

Fotot në fjalë tregojnë ndryshimin drastik të tij, ku Matt Bradley, 23-vjeçari amerikan u shndërrua në mashkullin më seksi.

23-vjeçari me profesion kuzhinier humbi 44 kilogram, vetëm për të arritur peshën ideale në ditën më të rëndësishme të jetës së tij. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori