Kërcimet nga Ura e Shenjtë mahnisin britanikët (FOTO LAJM)

Kërcimet e zhytësve tek Ura e Shenjtë mbi Drinin e Bardhë në afërsi të Gjakovës kanë mahnitur të gjitha mediat, përfshirë edhe ato britanike.

DailyMail ia ka kushtuar një reportazh, të përqëndruar kryesisht në fotografitë më interesante të garës së zhytësve tek Ura e Shenjtë.

Gara që u zhvillua, kishte për qëllim kërcimin nga lartësia dhe zhytjen në stile të ndryshme ndërsa ndër më të përfolurit dhe kampioni i stilit të dallëndyshes, Sali Riza Grançina.

Shihni më sipër disa fotografi mahnitëse, të cilai publikoi Daily Mail. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 02:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori