Këpucët ideale për 2015-ën (FOTO LAJM)

Trendi më i ri i këpucëve për 2015-ën duket se dominohet nga ngjyra e zezë. Këpucë të modeleve të ndryshme, me takë dhe të sheshta janë ato që do ju duhet të përdorni gjatë këtij viti.

Këto janë modele që secili nga ne mund ti përdorë në përditshmërinë e tij, modele që ju bëjnë të ndiheni rehat në një ditë pune.

Shikoni fotot dhe krijoni një ide rreth modelit që ju do të donit të ishte i juaji. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori