Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM)

Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këpucët me lëkurë shkëlqyese.

Po stili i takave skulpturore? Ne fillimisht menduam se trendi i këpucëve stil arkitektor mund të vishet vetëm nga dizajnuesit e modës së lartë.

Por e paskemi gabim! Shikoni te markat e masës dhe do të gjeni shumë forma take këpucësh interesante. Këto janë këpucët me takat më artistike, që përqafojnë fuqinë e dizajnit:
/albeu.com/
Shtuar më 10/11/2017, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori