Këpucët më të çuditshme në botë (FOTO LAJM)

Ndër vite janë krijuar këpucë të ndryshme të cilat dallojnë si nga forma ashtu dhe nga problematikat që ato sjellin.

Që nga këpucët e vogla në Kinën e Lashtë, që shpesh i detyronin gratë për hir të bukurisë edhe të gjymtonin këmbët e tyre, e deri në ditët e sotme, me krijime të Christian Louboutin apo Alexander McQueen, që kanë thyer rekorde për takat e larta.

Përmes fotove ju sjellim disa nga këpucët më të çuditshme që mund të keni parë. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2015, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori