E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Këpucët ideale gjatë festave (FOTO LAJM)

Këpucët kanë një rëndësi të veçantë në pamjen tonë të jashtme prandaj është e rëndësishme që të kujdesemi në mënyrë që të kemi një model sa më të goditur këpucësh.

Sandalet sitileto me rripa dhe këpucët bllok elegante me taka, janë trendi i këtyre festave. Ndërsa përsa i përket materialit më të preferuar janë lëkura, plishi, lëkura e kthyer mbrapsht dhe sateni. /albeu.com/

Shtuar më 30/12/2015, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori