Këpucët e sheshta trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM)

Këpuca është një detaj në veshjen tuaj që bën ndryshimin, është e rëndësishme që në periudha të ndryshme të gjejmë dhe modelin e duhur. Sezoni pranveror këtë vit duket se ka një dominim të këpucëve të sheshta.

Këpucët e sheshta ju ndihmojnë që të keni këmbë të çlodhura dhe larg problemeve.

foto janë dhënë disa nga modelet e këpucëve të sheshta më të përdorura gjatë këtij sezoni. Një model mjaft i përhapur janë dhe këpucët "stringate", të cilat janë të sheshta fare ose me pak takë, janë të përshtatshme si për pantallona edhe për t’i veshur me fund. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori